O NÁS

Jsme tým profesionálů

Naše společnost je zaměřena na poskytování komplexní a unikátní zábavy pro firemní i soukromé eventy. Žádná zakázka pro nás není příliš malá, nebo velká. Zajišťujeme servis včetně fotoreportu, videa a grafiky, a to nejen v České republice, ale i v celé Evropě. Naším cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu, profesionální přístup a služby s cílem vedoucí k úspěšné realizaci Vašich akcí. Jakékoliv individuální požadavky jsou pro nás vždy prioritou i výzvou. Spokojenost klienta je pro nás nejvyšší prioritou. Odměnou nám je úspěšná realizace s potenciálem další spolupráce. Tuto vizi se snažíme naplňovat každý den.

Dejte nám příležitost dokázat nám naše kvality.

Nově nabízíme kompletní potisk potahů na stolky i samotné plátno. Potisk obálek a možnost odesílání emailů s fotkou prostřednictvím vašeho e-mailového účtu. Samozřejmí text a předmět e-mailu. Vše bude plně pod vaším Brandem a plně ve vaší režii.

Profesionální fotograf společně s hosteskou vám pomůžou vybrat pozadí a rekvizity. Budou vás bavit celou akci a společně vytvoříme naprosto originální fotky.

Objednejte si ke službě fotokoutku i fotoreport, nebo kameramana. Zaznamenáme Váš event jako celek. Získáte profesionální prezentaci celé akce. To vše za zvýhodněnou cenu díky objednané službě fotokoutku.

Nemusíte platit za tištěné plátna.
Na klíčování jsme odborníci a považujeme to za naše největší know-how. Neomezeným výběrem digitálních pozadí posouváme zábavu na vyšší úroveň. Naši grafici vám připraví zdarma cokoliv co vás napadne a grafický rámeček je samozřejmostí.
Při použití zeleného plátna můžete za zákazníka umístit libovolné digitální pozadí. Software vám zajistí mimořádně přesné vyříznutí pozadí v reálném čase. Klíčování můžete kdykoliv vypnout a použít reálné pozadí, nebo aranžovanou
scénu.

Ano, s naším plátnem není problém ani skupinová fotka celé firmy. Nemějte však obavy. Umíme se zmenšit na nejmenší fotokoutek na světě.

Druhý monitor významně zrychlí odbavení.
Slouží zejména pro výběr pozadí s předstihem, než přijde klient na řadu. Dále funguje v režimu výběr tisku fotografií mezitím, co se fotí další. Další zábavnou funkcí je zrcadlení předního monitoru aby jste viděli jak se ti před vámi baví a co se zrovna fotí. Druhý monitor a třetí obrazovka tabletu slouží oba jako terminál pro dotisk fotek a jako slideshow prezentace. Lze připojit i projektor.

Naším standardem je vždy neomezený tisk. Kdo by se chtěl omezovat v zábavě? My rozhodně ne.
Používáme nejvýkonnější a nejkvalitnější minilabové tiskárny dostupné na trhu.
Fotografie můžete také jednoduše dotisknout prostřednictvím vašeho
telefonu, tabletu, nebo PC bez instalace jakékoliv aplikace!

Tiskneme již do 6 sekund a náš vlastní unikátní systém Photobone studio umožňuje tisknout až na 4 tiskárny současně s časem za 1,5 sekundy.

Vytištěné fotografie tištěné standardně na fotopapír můžeme zhodnotit například jako fotomagnetku, nebo vložíme fotografii do plastového fotorámečku.

Máme vše, co vás napadne ale i to co by vás ani nenapadlo. Nechte to na nás. a to co nemáme, dodáme.

Okamžité odesílání emailem, sociální sítě stažení fotky QR kódem, fotky do 5 sekund na soukromé webová galerii
a splnění legislativy GDPR je samozřejmostí. Ato vše i bez internetového připojení.

Photobone studio pořídí vždy minimálně 3 fotografie. Systém disponuje Photoshop efekty aplikované v reálném čase na monitoru. Doostření vyhlazení a mnoho dalších. Tohle se vám bude opravdu líbit!

S námi máte absolutní kontrolu nad průběhem celé akce. Software vám ukáže na vašem mobilním telefonu v reálném čase ,počet vytištěných fotografií. Můžete
nastavit i limity maximálního počtu vytisknutých fotek. A fotografie můžete pohodlně dotiskávat přímo z vašeho telefonu.

V programu lze z pořízených fotografií tvořit mozaiky, a to i živě během akce.
Můžete tak na konci složit například firemní logo, nebo libovolně velkou fotografii v libovolných formátech v neomezené velikosti.

Každý klient při samotném focení sám rozhoduje, zda bude jeho fotografie dostupná a to i v rámci vaší neveřejné akce. Jeho fotografie se nezobrazí ani ve vaší soukromé galerií ani v předaných datech na konci akce. Náš software splňuje pravidla  GDPR

Standardně tiskneme na papír 10×15 . Současně lze tisknout 20×15 a 10×15. Můžeme však připojit až 4 další tiskárny s různými formáty až do velikosti A4. Zároveň vám umožníme fotit současně i na výšku nebo vám z pořízených fotek sestavíme během sekundy koláž na jeden papír.

Na vaše fotografie z akce rozhodně čekat nebudete. Tisková data automaticky nahrajeme na úložiště s odkazem na stažení i na webovou galerii nebo jednoduše exportujeme na flash disk. A to vše ještě, než odjedeme.

NÁŠ TÝM

Pavel Večerek

PAVEL VEČEREK

MAJITEL SPOLEČNOSTI - FOTOGRAF

Jako majitel společnosti s vámi vyjednám obchodní část. Funguji zároveň jako hlavní profesionální fotograf, případně obsluha fotokoutku.

KAREL HYTHA

FOTOGRAF

Zajišťuji IT podporu. Profesionální fotograf a obsluha fotokoutku.

0
POČET FOTOKOUTKŮ
0
REALIZOVANÝCH AKCÍ
0
VYTIŠTĚNÝCH FOTOGRAFIÍ
0
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
TOP