Jsme tým
profesionálů

Naše společnost je zaměřena na poskytování komplexní a unikátní zábavy pro firemní i soukromé eventy. Žádná zakázka pro nás není příliš malá, nebo velká.

Fotokoutek Večerek

Zajišťujeme servis včetně fotoreportu, videa a grafiky, a to nejen v České republice, ale i v celé Evropě. Naším cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu, profesionální přístup a služby s cílem vedoucí k úspěšné realizaci Vašich akcí.

Jakékoliv individuální požadavky jsou pro nás vždy prioritou i výzvou. Spokojenost klienta je pro nás nejvyšší prioritou. Odměnou nám je úspěšná realizace s potenciálem další spolupráce. Tuto vizi se snažíme naplňovat každý den.

Dejte nám příležitost dokázat nám naše kvality.

Fotokoutek Večerek

Překonáme Vaše očekávání.

Na klíčování jsme odborníci a považujeme to za naše největší know-how.

Při použití zeleného plátna můžete za zákazníka umístit libovolné digitální pozadí. Software vám zajistí mimořádně přesné vyříznutí pozadí v reálném čase. Klíčování můžete kdykoliv vypnout a použít reálné pozadí, nebo aranžovanou scénu.

Profesionální tým
obsluhy

Profesionální fotograf Vám společně s hosteskou pomůžou vybrat pozadí a rekvizity. Budou Vás provázet a bavit celou akcí a společně vytvoříme naprosto originální fotografie.

Možnost plně obrandovat celý fotokoutek

Nově nabízíme kompletní potisk potahů na stolky i samotné plátno. Potisk obálek a možnost odesílání emailů s fotkou prostřednictvím vašeho e-mailového účtu. Samozřejmostí je text a předmět e-mailu. Vše bude plně pod vaším Brandem.

Stovky digitálních pozadí
na výběr

Nemusíte platit za tištěná plátna. Neomezeným výběrem digitálních pozadí posouváme zábavu na vyšší úroveň. Naši grafici vám připraví zdarma cokoliv co Vás napadne. Grafický rámeček s logem  a textem je samozřejmostí.

Stovky rekvizit
zdarma

Máme vše, co vás napadne a zbytek na míru vyrobíme.

Nebo to nechte na nás.

Automatické retuše a celkové vylepšení fotografií

Systém disponuje Photoshop efekty aplikované v reálném čase na monitoru. Doostření vyhlazení a mnoho dalších efektů.

Tohle se vám bude opravdu líbit!

Klíčovací pozadí pro velké skupinové fotky

Ano, s naším ultra širokým plátnem nás nezaskočí ani velká skupinová fotka celé firmy. Nemějte však obavy. Umíme se zmenšit na velmi úsporný prostor.

Největší výhodou jsou stovky digitálních pozadí.

Neomezený
a hlavně rychlý
tisk

Naším standardem je vždy neomezený tisk. Kdo by se chtěl omezovat v zábavě? My rozhodně ne.

Používáme nejvýkonnější a nejkvalitnější minilabové tiskárny. Fotografie můžete také jednoduše dotisknout prostřednictvím vašeho telefonu, tabletu, nebo PC bez instalace jakékoliv aplikace!

Tiskneme již do 6 sekund.

Mozaiky

V programu lze z pořízených fotografií tvořit mozaiky, a to i živě během akce. Můžete tak na konci složit například firemní logo, nebo libovolně velkou fotografii v libovolných formátech v neomezené velikosti.

Čítače a limity

S námi máte absolutní kontrolu nad průběhem celé akce v reálném čase. Počet vytištěných fotografií a mnoho dalšího.

Magnetky a fotorámečky

Vytištěné fotografie můžeme zhodnotit například jako fotomagnetku, nebo vložíme fotografii do fotorámečku.

Naše reference

0
POČET FOTOKOUTKŮ
0
POČET FOTOKOUTKŮ
0
POČET FOTOKOUTKŮ
0
POČET FOTOKOUTKŮ
TOP