FOTOKOUTEK - VEČEREK

Představujeme vám luxusní klenot mezi fotobudkami. 

Jsme jedineční a naprostou elitou na trhu

Profesionální fotograf společně s hosteskou vám pomůžou vybrat pozadí a rekvizity. Budou vás bavit celou akci a společně vytvoříme naprosto originální fotky.

Nemusíte platit za tištěné plátna.
Na klíčování jsme odborníci a považujeme to za naše největší know-how. Neomezeným výběrem digitálních pozadí posouváme zábavu na vyšší úroveň. Naši grafici vám připraví zdarma cokoliv co vás napadne a grafický rámeček je samozřejmostí.
Při použití zeleného plátna můžete za zákazníka umístit libovolné digitální pozadí. Software vám zajistí mimořádně přesné vyříznutí pozadí v reálném čase. Klíčování můžete kdykoliv vypnout a použít reálné pozadí, nebo aranžovanou
scénu.

Naším standardem je vždy neomezený tisk. Kdo by se chtěl omezovat v zábavě? My rozhodně ne.
Používáme nejvýkonnější a nejkvalitnější minilabové tiskárny dostupné na trhu.
Fotografie můžete také jednoduše dotisknout prostřednictvím vašeho
telefonu, tabletu, nebo PC bez instalace jakékoliv aplikace!

Máme vše, co vás napadne ale i to co by vás ani nenapadlo. Nechte to na nás. a to co nemáme, dodáme.

Fotobudka nabízí okamžité zasílání fotografií emailem, možnost stažení snímků pomocí QR kódu a rychlé nahrání fotek na soukromou webovou galerii. A co je skvělé, všechny tyto funkce jsou dostupné i offline, takže je možné je používat kdykoliv a kdekoli.

Photobone studio pořídí vždy minimálně 3 fotografie. Systém disponuje Photoshop efekty aplikované v reálném čase na monitoru. Doostření vyhlazení a mnoho dalších. Tohle se vám bude opravdu líbit!

Tam, kde fotobudka končí, Gifykoutek začíná!

KLÍČOVÁNÍ

Neptejte se nás na to, kolik a jaké máme vytištěné pozadí. Nemáme ani jedno. My prostě klíčujeme! A jsme v tom nejlepší!

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAF

Garantujeme nejlepší kvalifikovaný personál.

0
POČET FOTOKOUTKŮ
3 0
REALIZOVANÝCH AKCÍ
3 1 10
VYTIŠTĚNÝCH FOTOGRAFIÍ
2 0
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

FIREMNÍ AKCE, KONFERENCE, VÁNOČNÍ VEČÍRKY, PROMOAKCE

Fotokoutek je skvělým doplňkem na vašem firemním večírku. Potěšte své obchodní partnery nebo zaměstnance. Obdarujte je nejen úžasným zážitkem, ale i památkou ve formě vytištěné fotografie.

Pořádáte vetší ples? Maturitní, prezentační či sportovní? Jste město, obec, nebo i menší organizace? Přijedeme ZDARMA po celé ČR a postaráme se vám o zábavu. 

SVATBY

Přemýšlíte, jak pobavit hosty?  Nevíte co věnovat nevěstě jako svatební dar?  Fotokoutek je skvělé řešení !

SPORTOVNÍ AKCE

Fotokoutek je skvělým partnerem i na sportovních akcích.

NAROZENINY, OSLAVY, SOUKROMÉ A NEKOMERČNÍ AKCE

Slavíte narozeniny? Výročí? I zde se fotokoutek výborně uplatní. Nejen na soukromé oslavy ale i pro obchodní centra a jiné příležitosti.

OBCHODNÍ CENTRA, ŠKOLY A ORGANIZACE

Fotokoutek k různým příležitostem, jako první školní den, Valentýn, Halloween, Vánoce, nebo focení ve školce.

KARNEVALY

Pořádáte karneval pro dospělé, nebo i dětský? Přijedeme ZDARMA po celé ČR a postaráme se vám o zábavu. 

REPORTÁŽE S OKAMŽITÝM TISKEM

Jako přidanou hodnotu vám nabízíme fotoreportáže v rámci vaší akce. Profesionální fotograf pořídí skvělé záběry kterými perfektně zdokumentujete celou akci. Na konci, nebo již v průběhu akce, fotografie upravíme a hned vytiskneme. Logo, nebo grafický rámeček je samozřejmostí.

GIFYKOUTEK

Pokud vás už nudí mít každý rok na svém večírku zase fotokoutek, je tu GIFyKoutek. Dynamicky pohyblivá fotka, která vás prostě rozesměje. 

VOLITELNÉ DOPLŇKY

Event můžeme zpestřit dalšími volitelnými prvky jako jsou například fotomagnetky, fotorámečky,  mozaika anebo fotokniha.

Previous slide
Next slide
TOP