co všechno náš fotokoutek dokáže

klíčování nebo také green screen či keying

Velkolepá scéna
připravte se na představení
Mnohem lepší, než si umíte představit
Překoná vaše představy
Můžete být kýmkoliv
Bude to jízda
Staňte se hvězdou večera
Není to zas tak drahé !
Previous slide
Next slide

Fotobudka - partnerem vaší zábavy

Klíčování neboli green screen vás vtáhne do děje jako na filmovém plátně. Stejná technologii jako v Hollywoodských trhácích. 

Odbavíme rychleji, než řeknete sýýýr. 

Jednodušší už to být nemůže! Vše zvládneme ve 4 krocích

Neomezujeme se na jedno vytištěné  plátno. Digitálním pozadím posouváme zábavu na vyšší úroveň. Tohle vás nikdy neomrzí!

Samozřejmě, že to není povinné. Vše je to jen na vás. Máme vše, co vás napadne ale i to co by vás ani nenapadlo. Nechte to na nás. A to co nemáme, dodáme.

Není nutné opakovat focení pokud někdo mrkne. Systém vyfotí minimálně 3 fotografie, ze kterých si vyberete tu nejlepší. Pokud se vám nebude líbit vybrané pozadí, ani v tomto případě není nutné focení opakovat. Zkrátka ho změníme. S námi žádné velké fronty nezažijete.
 

Nabízíme standardně neomezený tisk. Tiskneme již do 6 sekund Když to nebude stačit, navýšíme výkon až na 4 tiskárny. Tisk se dá realizovat za 1,5 sekundy s výkonem  až 2 400 fotek za  hodinu. To vše jen s jednou fotobudkou.

Nově nabízíme kompletní potisk potahů na stolky i samotné plátno. Potisk obálek a možnost odesílání emailů s fotkou prostřednictvím vašeho e-mailového účtu. Samozřejmí text a předmět e-mailu. Vše bude plně pod vaším Brandem a plně ve vaší režii.

Profesionální fotograf společně s hosteskou vám pomůžou vybrat pozadí a rekvizity. Budou vás bavit celou akci a společně vytvoříme naprosto originální fotky.

Objednejte si ke službě fotokoutku i fotoreport, nebo kameramana. Zaznamenáme Váš event jako celek. Získáte profesionální prezentaci celé akce. To vše za zvýhodněnou cenu díky objednané službě fotokoutku.

Nemusíte platit za tištěné plátna.
Na klíčování jsme odborníci a považujeme to za naše největší know-how. Neomezeným výběrem digitálních pozadí posouváme zábavu na vyšší úroveň. Naši grafici vám připraví zdarma cokoliv co vás napadne a grafický rámeček je samozřejmostí.
Při použití zeleného plátna můžete za zákazníka umístit libovolné digitální pozadí. Software vám zajistí mimořádně přesné vyříznutí pozadí v reálném čase. Klíčování můžete kdykoliv vypnout a použít reálné pozadí, nebo aranžovanou
scénu.

Ano, s naším plátnem není problém ani skupinová fotka celé firmy. Nemějte však obavy. Umíme se zmenšit na nejmenší fotokoutek na světě.

Druhý monitor významně zrychlí odbavení.
Slouží zejména pro výběr pozadí s předstihem, než přijde klient na řadu. Dále funguje v režimu výběr tisku fotografií mezitím, co se fotí další. Další zábavnou funkcí je zrcadlení předního monitoru aby jste viděli jak se ti před vámi baví a co se zrovna fotí. Druhý monitor a třetí obrazovka tabletu slouží oba jako terminál pro dotisk fotek a jako slideshow prezentace. Lze připojit i projektor.

Naším standardem je vždy neomezený tisk. Kdo by se chtěl omezovat v zábavě? My rozhodně ne.
Používáme nejvýkonnější a nejkvalitnější minilabové tiskárny dostupné na trhu.
Fotografie můžete také jednoduše dotisknout prostřednictvím vašeho
telefonu, tabletu, nebo PC bez instalace jakékoliv aplikace!

Tiskneme již do 6 sekund a náš vlastní unikátní systém Photobone studio umožňuje tisknout až na 4 tiskárny současně s časem za 1,5 sekundy.

Vytištěné fotografie tištěné standardně na fotopapír můžeme zhodnotit například jako fotomagnetku, nebo vložíme fotografii do plastového fotorámečku.

Máme vše, co vás napadne ale i to co by vás ani nenapadlo. Nechte to na nás. a to co nemáme, dodáme.

Okamžité odesílání emailem, sociální sítě stažení fotky QR kódem, fotky do 5 sekund na soukromé webová galerii
a splnění legislativy GDPR je samozřejmostí. Ato vše i bez internetového připojení.

Photobone studio pořídí vždy minimálně 3 fotografie. Systém disponuje Photoshop efekty aplikované v reálném čase na monitoru. Doostření vyhlazení a mnoho dalších. Tohle se vám bude opravdu líbit!

S námi máte absolutní kontrolu nad průběhem celé akce. Software vám ukáže na vašem mobilním telefonu v reálném čase ,počet vytištěných fotografií. Můžete
nastavit i limity maximálního počtu vytisknutých fotek. A fotografie můžete pohodlně dotiskávat přímo z vašeho telefonu.

V programu lze z pořízených fotografií tvořit mozaiky, a to i živě během akce.
Můžete tak na konci složit například firemní logo, nebo libovolně velkou fotografii v libovolných formátech v neomezené velikosti.

Každý klient při samotném focení sám rozhoduje, zda bude jeho fotografie dostupná a to i v rámci vaší neveřejné akce. Jeho fotografie se nezobrazí ani ve vaší soukromé galerií ani v předaných datech na konci akce. Náš software splňuje pravidla  GDPR

Standardně tiskneme na papír 10×15 . Současně lze tisknout 20×15 a 10×15. Můžeme však připojit až 4 další tiskárny s různými formáty až do velikosti A4. Zároveň vám umožníme fotit současně i na výšku nebo vám z pořízených fotek sestavíme během sekundy koláž na jeden papír.

Na vaše fotografie z akce rozhodně čekat nebudete. Tisková data automaticky nahrajeme na úložiště s odkazem na stažení i na webovou galerii nebo jednoduše exportujeme na flash disk. A to vše ještě, než odjedeme.

Volitelné doplňky

Event můžeme zpestřit dalšími volitelnými prvky jako jsou například fotomagnetky, fotorámečky,  mozaika anebo fotokniha.

Mozaika
skvělý dárek tvořený fotografiemi z fotokoutku
Fotokniha hostů
Skvělá památka vytvořená z fotokoutku
Previous slide
Next slide

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT PŘED REALIZACÍ

Jsme si vědomi, že 4 m je velký prostor. Díky němu nás nezaskočí ani skupinová fotka pro 20 lidí. A pokud chcete fotku s šaty až na zem, jinak to nepůjde. Na druhou stranu, ne vždy je to potřeba nebo na to prostě není místo. V tom případě zmenšíme plátno na 2,5 m.  Vzdálenost budky od plátna je ale také velmi důležitá. Pokud budeme mít málo místa budeme se muset spokojit s fotkou do poloviny těla. To je celkem dostačující a malou skupinovku s tím zvládneme také. Takže bez obav, my se vejdeme vždycky.

Keomě toho, že potřebujeme klasickou zásuvku na 220v je dobré vědět, jak velký odběr kiosek má. Není to nic dramatického. Při maximálním zatížení na několik okamžiků 600 w, konstantně 400 W. Je však dobré vědět, že by jistič měl mít minimálně 16A. Ale bez obav. Pokud to jistič  občas nezvládne, protožem na něm jede kapelá , cirkus a polovina vesnice, na pár minit to zvládne náš

Keomě toho, že potřebujeme klasickou zásuvku na 220v je dobré vědět, jak velký odběr kiosek má. Není to nic dramatického. Při maximálním zatížení na několik okamžiků 600 w, konstantně 400 W. Je však dobré vědět, že by jistič měl mít minimálně 16A. Ale bez obav. Pokud to jistič  občas nezvládne, protožem na něm jede kapelá , cirkus a polovina vesnice, na pár minit to zvládne náš

Ideální prostor 4,7 x 3 m

Umožní využít plný potenciál fotokoutku díky šířce plátna. Nezaskočí vás ani skupinová fotografie 20 lidí. Umožní pořídit fotografii celé postavy až na zem.

Optimální prostor 4 x 3 m

Umožní využít plný potenciál fotokoutku díky šířce plátna. Nezaskočí vás ani skupinová fotografie 15 lidí. Umožní pořídit fotografii celé postavy až na zem.

Minimální prostor 3 x 3 m

Pokud řešíte prostor, můžeme zmenšit scénu na jakoukoliv šířku. 3m je minimum pro klíčovací systém. pokud ani tento rozměr nestačí , můžeme vynechat klíčování a přizpůsobíme se parametrům, které zadáte. Je však nutné situaci řešit s předstijem několik týdnů. Tato varianta není vhodná pokud požadujete   fotografie celé postavy až na zem. Je potřeba si také uvědomit, že se na scénu vejde maximálně 4-5 lidí.

Zaujala Vás Fotobedna natolik, že by jste jí chtěli vlastnit ?

Nebo jen dlouhodobě pronajmout? Jsme jediný český výrobce s vlastním výrobou zařízení a vývojem softwaru. Více informací naleznete na stránkách výrobce www.photobone.com

TOP