Služby

Zde se můžete seznámit se službami, které poskytujeme

Nově nabízíme kompletní potisk potahů na stolky i samotné plátno. Potisk obálek a možnost odesílání emailů s fotkou prostřednictvím vašeho e-mailového účtu. Samozřejmí text a předmět e-mailu. Vše bude plně pod vaším Brandem a plně ve vaší režii.

Profesionální fotograf společně s hosteskou vám pomůžou vybrat pozadí a rekvizity. Budou vás bavit celou akci a společně vytvoříme naprosto originální fotky.

Objednejte si ke službě fotokoutku i fotoreport, nebo kameramana. Zaznamenáme Váš event jako celek. Získáte profesionální prezentaci celé akce. To vše za zvýhodněnou cenu díky objednané službě fotokoutku.

Nemusíte platit za tištěné plátna.
Na klíčování jsme odborníci a považujeme to za naše největší know-how. Neomezeným výběrem digitálních pozadí posouváme zábavu na vyšší úroveň. Naši grafici vám připraví zdarma cokoliv co vás napadne a grafický rámeček je samozřejmostí.
Při použití zeleného plátna můžete za zákazníka umístit libovolné digitální pozadí. Software vám zajistí mimořádně přesné vyříznutí pozadí v reálném čase. Klíčování můžete kdykoliv vypnout a použít reálné pozadí, nebo aranžovanou
scénu.

Ano, s naším plátnem není problém ani skupinová fotka celé firmy. Nemějte však obavy. Umíme se zmenšit na nejmenší fotokoutek na světě.

Druhý monitor významně zrychlí odbavení.
Slouží zejména pro výběr pozadí s předstihem, než přijde klient na řadu. Dále funguje v režimu výběr tisku fotografií mezitím, co se fotí další. Další zábavnou funkcí je zrcadlení předního monitoru aby jste viděli jak se ti před vámi baví a co se zrovna fotí. Druhý monitor a třetí obrazovka tabletu slouží oba jako terminál pro dotisk fotek a jako slideshow prezentace. Lze připojit i projektor.

Naším standardem je vždy neomezený tisk. Kdo by se chtěl omezovat v zábavě? My rozhodně ne.
Používáme nejvýkonnější a nejkvalitnější minilabové tiskárny dostupné na trhu.
Fotografie můžete také jednoduše dotisknout prostřednictvím vašeho
telefonu, tabletu, nebo PC bez instalace jakékoliv aplikace!

Tiskneme již do 6 sekund a náš vlastní unikátní systém Photobone studio umožňuje tisknout až na 4 tiskárny současně s časem za 1,5 sekundy.

Vytištěné fotografie tištěné standardně na fotopapír můžeme zhodnotit například jako fotomagnetku, nebo vložíme fotografii do plastového fotorámečku.

Máme vše, co vás napadne ale i to co by vás ani nenapadlo. Nechte to na nás. a to co nemáme, dodáme.

Okamžité odesílání emailem, sociální sítě stažení fotky QR kódem, fotky do 5 sekund na soukromé webová galerii
a splnění legislativy GDPR je samozřejmostí. Ato vše i bez internetového připojení.

Photobone studio pořídí vždy minimálně 3 fotografie. Systém disponuje Photoshop efekty aplikované v reálném čase na monitoru. Doostření vyhlazení a mnoho dalších. Tohle se vám bude opravdu líbit!

S námi máte absolutní kontrolu nad průběhem celé akce. Software vám ukáže na vašem mobilním telefonu v reálném čase ,počet vytištěných fotografií. Můžete
nastavit i limity maximálního počtu vytisknutých fotek. A fotografie můžete pohodlně dotiskávat přímo z vašeho telefonu.

V programu lze z pořízených fotografií tvořit mozaiky, a to i živě během akce.
Můžete tak na konci složit například firemní logo, nebo libovolně velkou fotografii v libovolných formátech v neomezené velikosti.

Každý klient při samotném focení sám rozhoduje, zda bude jeho fotografie dostupná a to i v rámci vaší neveřejné akce. Jeho fotografie se nezobrazí ani ve vaší soukromé galerií ani v předaných datech na konci akce. Náš software splňuje pravidla  GDPR

Standardně tiskneme na papír 10×15 . Současně lze tisknout 20×15 a 10×15. Můžeme však připojit až 4 další tiskárny s různými formáty až do velikosti A4. Zároveň vám umožníme fotit současně i na výšku nebo vám z pořízených fotek sestavíme během sekundy koláž na jeden papír.

Na vaše fotografie z akce rozhodně čekat nebudete. Tisková data automaticky nahrajeme na úložiště s odkazem na stažení i na webovou galerii nebo jednoduše exportujeme na flash disk. A to vše ještě, než odjedeme.

Zajistíme na míru kompletní brand. Včetně svítících koktejlových stolků a grafického rámečku. Grafické služby a vizualizace celé zakázky jsou pro nás samozřejmostí.
Udělejte na své klienty dojem.

FIREMNÍ AKCE, KONFERENCE, VÁNOČNÍ VEČÍRKY, PROMOAKCE

Fotokoutek je skvělým doplňkem na vašem firemním večírku. Potěšte své obchodní partnery nebo zaměstnance. Obdarujte je nejen úžasným zážitkem, ale i památkou ve formě vytištěné fotografie.

Pořádáte vetší ples? Maturitní, prezentační či sportovní? Jste město, obec, nebo i menší organizace? Přijedeme ZDARMA po celé ČR a postaráme se vám o zábavu. 

SVATBY

Přemýšlíte, jak pobavit hosty?  Nevíte co věnovat nevěstě jako svatební dar?  Fotokoutek je skvělé řešení !

SPORTOVNÍ AKCE

Fotokoutek je skvělým partnerem i na sportovních akcích.

NAROZENINY, OSLAVY, SOUKROMÉ A NEKOMERČNÍ AKCE

Slavíte narozeniny? Výročí? I zde se fotokoutek výborně uplatní. Nejen na soukromé oslavy ale i pro obchodní centra a jiné příležitosti.

OBCHODNÍ CENTRA, ŠKOLY A ORGANIZACE

Fotokoutek k různým příležitostem, jako první školní den, Valentýn, Halloween, Vánoce, nebo focení ve školce.

KARNEVALY

Pořádáte karneval pro dospělé, nebo i dětský? Přijedeme ZDARMA po celé ČR a postaráme se vám o zábavu. 

REPORTÁŽE S OKAMŽITÝM TISKEM

Jako přidanou hodnotu vám nabízíme fotoreportáže v rámci vaší akce. Profesionální fotograf pořídí skvělé záběry kterými perfektně zdokumentujete celou akci. Na konci, nebo již v průběhu akce, fotografie upravíme a hned vytiskneme. Logo, nebo grafický rámeček je samozřejmostí.

GIFYKOUTEK

Pokud vás už nudí mít každý rok na svém večírku zase fotokoutek, je tu GIFyKoutek. Dynamicky pohyblivá fotka, která vás prostě rozesměje. 

VOLITELNÉ DOPLŇKY

Event můžeme zpestřit dalšími volitelnými prvky jako jsou například fotomagnetky, fotorámečky,  mozaika anebo fotokniha.

Previous slide
Next slide

Fotokoutek Večerek nabízí širokou škálu služeb pro různé události, jako jsou svatby, maturitní plesy a narozeninové oslavy. Fotobudka je ideálním partnerem zábavy a vytvoření nezapomenutelných fotografií. Svatební fotokoutek je skvělým doplňkem pro vaši svatbu a může posloužit i jako dárek pro novomanžele. Fotokoutek na maturák je skvělým způsobem, jak se pobavit se svými spolužáky a vytvořit si společné vzpomínky na tento nezapomenutelný večer. Fotokoutek Večerek je tu pro vás, aby vaše událost byla plná zábavy a nezapomenutelných okamžiků.

TOP