Služby

Zde se můžete seznámit se službami, které poskytujeme

FIREMNÍ VEČÍRKY

Fotokoutek je skvělým doplňkem na vašem firemním večírku. Potěšte své obchodní partnery nebo zaměstnance. Obdarujte je nejen úžasným zážitkem, ale i památkou ve formě vytištěné fotografie.

PLESY

Pořádáte vetší ples? Maturitní, prezentační či sportovní? Jste město, obec, nebo i menší organizace? Přijedeme ZDARMA po celé ČR a postaráme se vám o zábavu. Za vytištěné fotografie budeme účtovat rozumnou částku 50kč / foto 10 x 15 cm.

SVATBY

Přemýšlíte, jak pobavit hosty? Nevíte čím je obdarovat? Nevíte co věnovat nevěstě jako svatební dar? Svatební fotokoutek je v dnešní době již téměř neodmyslitelnou součástí zábavy. Pobavíte hosty, obdarujete je jedinečnou fotografií kterou si mohou ihned vytisknout. A protože vám nabízíme rovnou neomezený tisk, můžete požádat hosty aby vám dávali fotografie i do fotoalba se vzkazy. Získáte tak rovnou i skvělou památku.

ZÁBAVNÉ AKCE

Pořádáte menší akce pro děti jako dětské karnevaly, zábavné akce pro veřejnost? Fotokoutek je tím pravým partnerem.

OSLAVY

Slavíte narozeniny? Výročí? I zde se fotokoutek výborně uplatní. Nejen na sokromé oslavy ale i pro obchodní centra a jiné příležitosti.

REPORTÁŽE

Jako přidanou hodnotu vám nabízíme fotoreportáže v rámci vaší akce. Profesionální Fotograf pořídí skvělé záběry kterými perfektně zdokumentujete celou akci.

TOP