Služby

Zde se můžete seznámit se službami, které poskytujeme

Nabídneme vám
vše a ještě víc.

Fotobudka-fotokoutek-fotobox-fotokiosek-photobone-profesional-animace

Fotokoutek Večerek nabízí širokou škálu služeb pro různé události, jako jsou svatby, maturitní plesy a narozeninové oslavy.

Fotobudka je ideálním partnerem zábavy a vytvoření nezapomenutelných fotografií. Svatební fotokoutek je skvělým doplňkem pro vaši svatbu a může posloužit i jako dárek pro novomanžele.

Fotokoutek na maturák je skvělým způsobem, jak se pobavit se svými spolužáky a vytvořit si společné vzpomínky na tento nezapomenutelný večer.

Fotokoutek Večerek je tu pro vás, aby vaše událost byla plná zábavy a nezapomenutelných okamžiků.

Fotokoutek Večerek - Firemní akce, konference, vánoční večírky, promoakce

Firemní akce, konference, vánoční večírky, promoakce

Fotokoutek je skvělým doplňkem na vašem firemním večírku. Potěšte své obchodní partnery nebo zaměstnance. Obdarujte je nejen úžasným zážitkem, ale i památkou ve formě vytištěné fotografie.

Maturitní a reprezentační plesy, festivaly

Pořádáte vetší ples? Maturitní, prezentační či sportovní? Jste město, obec, nebo i menší organizace? Přijedeme ZDARMA po celé ČR a postaráme se vám o zábavu.

Fotokoutek Večerek
Fotokoutek Večerek - Svatby

Svatby

Přemýšlíte, jak pobavit hosty? Nevíte co věnovat nevěstě jako svatební dar? Fotokoutek je skvělé řešení !

Sportovní akce

Fotokoutek je skvělým partnerem i na sportovních akcích.

Fotokoutek Večerek - Sportovní akce
Fotokoutek Večerek

Narozeniny, oslavy, soukromé a nekomerční akce

Slavíte narozeniny? Výročí? I zde se fotokoutek výborně uplatní. Nejen na soukromé oslavy ale i pro obchodní centra a jiné příležitosti.

Obchodní centra, školy a organizace

Fotokoutek k různým příležitostem, jako první školní den, Valentýn, Halloween, Vánoce, nebo focení ve školce.

Fotokoutek Večerek - Obchodní centra, školy a organizace
Fotokoutek Večerek - karnevaly

Karnevaly

Pořádáte karneval pro dospělé, nebo i dětský? Přijedeme ZDARMA po celé ČR a postaráme se vám o zábavu.

Zaujal vás fotokoutek?

Napište nám vaše představy a na všem se domluvíme.

Reportáže s okamžitým tiskem

Jako přidanou hodnotu vám nabízíme fotoreportáže v rámci vaší akce. Profesionální fotograf pořídí skvělé záběry kterými perfektně zdokumentujete celou akci. Na konci, nebo již v průběhu akce, fotografie upravíme a hned vytiskneme. Logo, nebo grafický rámeček je samozřejmostí.

Reportáže s okamžitým tiskem
Fotokoutek Večerek - GIFY koutek

GIFYKOUTEK

Pokud vás už nudí mít každý rok na svém večírku zase fotokoutek, je tu GIFyKoutek. Dynamicky pohyblivá fotka, která vás prostě rozesměje.

Profesionální tým
obsluhy

Profesionální fotograf společně s hosteskou vám pomůžou vybrat pozadí a rekvizity. Budou vás bavit celou akci a společně vytvoříme naprosto originální fotky.

Možnost plně obrandovat celý fotokoutek

Nově nabízíme kompletní potisk potahů na stolky i samotné plátno. Potisk obálek a možnost odesílání emailů s fotkou prostřednictvím vašeho e-mailového účtu. Samozřejmí text a předmět e-mailu. Vše bude plně pod vaším Brandem a plně ve vaší režii.

Stovky digitálních pozadí
na výběr

Nemusíte platit za tištěné plátna. Neomezeným výběrem digitálních pozadí posouváme zábavu na vyšší úroveň. Naši grafici vám připraví zdarma cokoliv co vás napadne a grafický rámeček je samozřejmostí.

Stovky rekvizit
zdarma

Máme vše, co vás napadne ale i to co by vás ani nenapadlo. Nechte to na nás.


A to co nemáme, dodáme.

Automatické retuše a celkové vylepšení fotografií

Systém disponuje Photoshop efekty aplikované v reálném čase na monitoru. Doostření vyhlazení a mnoho dalších.

Tohle se vám bude opravdu líbit!

Foto & Video
reporting

Objednejte si ke službě fotokoutku i fotoreport, nebo kameramana. Zaznamenáme Váš event jako celek. Získáte profesionální prezentaci celé akce.

To vše za zvýhodněnou cenu díky objednané službě fotokoutku.

Klíčovací pozadí pro velké skupinové fotky

Ano, s naším plátnem není problém ani skupinová fotka celé firmy. Nemějte však obavy. Umíme se zmenšit na nejmenší fotokoutek na světě.

Máme stovky digitálních pozadí na výběr.

Neomezený
a hlavně rychlý
tisk

Naším standardem je vždy neomezený tisk. Kdo by se chtěl omezovat v zábavě? My rozhodně ne.

Používáme nejvýkonnější a nejkvalitnější minilabové tiskárny dostupné na trhu. Fotografie můžete také jednoduše dotisknout prostřednictvím vašeho telefonu, tabletu, nebo PC bez instalace jakékoliv aplikace!

Tiskneme již do 6 sekund a náš vlastní unikátní systém Photobone studio umožňuje tisknout až na 4 tiskárny současně s časem za 1,5 sekundy.

Standardně tiskneme na papír 10×15 . Současně lze tisknout 20×15 a 10×15. Můžeme však připojit až 4 další tiskárny s různými formáty až do velikosti A4. Zároveň vám umožníme fotit současně i na výšku nebo vám z pořízených fotek sestavíme během sekundy koláž na jeden papír.

Mozaiky

V programu lze z pořízených fotografií tvořit mozaiky, a to i živě během akce. Můžete tak na konci složit například firemní logo, nebo libovolně velkou fotografii v libovolných formátech v neomezené velikosti.

Fotokoutek Večerek

Čítače a limity

S námi máte absolutní kontrolu nad průběhem celé akce. Software vám ukáže na vašem mobilním telefonu v reálném čase ,počet vytištěných fotografií. Můžete nastavit i limity maximálního počtu vytisknutých fotek. A fotografie můžete pohodlně dotiskávat přímo z vašeho telefonu.

Magnetky a fotorámečky

Vytištěné fotografie tištěné standardně na fotopapír můžeme zhodnotit například jako fotomagnetku, nebo vložíme fotografii do plastového fotorámečku.

TOP